Цвіт Молоді ( Експериментальна школа «Цвіт Молоді» )

Мені подобається фехтувати

Мені подобається фехтувати – Новини – Експериментальна  школа «Цвіт Молоді»

Єлизавета Мельничук - семикласниця київської школи №238. Фехтуванням вона займається з 10 років і вже встигла стати призером європейських і навіть міжнародних змагань (у своїй віковій категорії).

Ліза навчається у школі №238, на базі якої відбуваються тренування фехтувального клубу «Вершина». Коли вона вперше побачила показові виступи фехтувальників, зацікавилася цим видом спорту і вирішила спробувати у ньому свої сили.

Як же юній спортсменці вдалося за такий короткий термін досягти таких високих результатів? Вочевидь, справа у наполегливості і старанності. Тренується Єлизавета майже щодня, щонайменше п‘ять разів на тиждень. Тривалість тренування 4-5 годин.
У 2015 році на міжнародних змаганнях в Угорщині Ліза перемогла у чотирьох поєдинках поспіль і стала чемпіонкою світу у своїй віковій категорії.

Ліза надзвичайно серйозна, зібрана і зосереджена. Вона відзначає, що за два роки занять у неї відбулися позитивні зміни у характері: він став сильнішим. Серйозні заняття спортом позитивно вилинули і на її навчання у школі. Дівчинка стала стараннішою, у неї покращилися оцінки. Здавалося б, тренування забираються дуже багато вільного часу, але це лише сприяє більш чіткій організації виконання домашніх завдань.

«Світ Молоді» бажає Єлизаветі Мельничук нових перемог!

#цвітмолоді #талантливыедети

Популярные новости